fbpx

Автобусні тури

Аккорд Алголь

 

Автобусные туры

Автобусні тури по Європі – це недорогий і дуже захоплюючий спосіб подорожі, який залучає до вир яскравих емоцій, розваг, і нових вражень. Багатогранна Європа, знає, чим Вас вразити.

Тури по Європі – це вибір активних і практичних людей. Автобус дозволяє побачити найцікавіші і незвичайні куточки країни, в які Ви не потрапите іншим транспортом. Отже, беріть свій закордонний паспорт, пакуйте фотоапарат, валізу, і вперед до пригод і нових відкриттів. Європа чекає Вас! Приєднуйтесь!

Подорож по Європі на автобусі з компанією TURNE-M це комфорт, надійність і не забуваються яскраві емоції та враження. У Європі ви знайдете не менше розваг, ніж в далеких країнах, а може навіть і більше. Тур по Європі автобусом – ідеальне рішення для вас, якщо ви ставитеся до категорії практичних і активних мандрівників. Тур на автобусі допоможе вам досягти тих місць, в які ви б не потрапили ніяким іншим способом.

Європа чекає саме вас! А купити автотур по Європі ви можете у нас.

 

 

 

Автобусные туры
Головними перевагами туристичних турів по Європі на автобусі є:
  1. Комфортабельні автобуси з усіма зручностями, які знадобляться під час подорожі.
  2. Звичайно ж, низька вартість туру, доступна кожному.
  3. Програма туру наповнена самі різноманітними і цікавими екскурсіями.
  4. Автобусні тури доступні абсолютно в будь-який час року, змінюється лише програма поїздки.
  5. Величезний вибір різноманітних турів на будь-який смак.
  6. Вам не потрібна буде віза.
  7. У вас буде можливість відвідати десяток країн протягом всього одного туру!

Які міста можна відвідати протягом автобусного туру з Одеси? Автобусні тури по Європі можливі в величезна кількість напрямків. Серед найвідоміших і відвідуваних ви можете побачити такі: Прага, Краків, Відень, Будапешт, Дрезден, Мюнхен, Валенсія, Севілья, Бухарест, Стамбул, Амстердам, Рим, Берлін, Монако, Ніцца, Неаполь, Цюріх, Женева. І це все ще не весь список! Якщо вас цікавить конкретний напрям – звертайтеся до наших фахівців і ми обов’язково вам допоможемо!

Автобусные туры из Одессы
Гарячі автобусні тури

Автобусні тури – це вже можливість добре відпочити за мінімальною вартістю, зарядитися Не забувайте емоціями. Але наша компанія TURNE-M не перестає вас радувати і готова запропонувати палаючі автобусні тури з Одеси.

Кількість таких пропозицій завжди обмежена, однак, це відмінний шанс для тих, хто готовий швидко зібратися, кинути все і поїхати відпочивати за мінімальною вартістю прямо зараз. Автобусний тур з Одеси – це комфортна поїздка, можливості відвідати безліч країн і міст протягом одного туру, і залишається максимально бюджетним видом відпочинку, який підійде будь-якому туристу.

А також, з червня 2017 року одержали можливість в’їжджати в 30 Європейських держав без оформлення візи. Тепер для вас поїхати на відпочинок стало ще простіше. У список таких країн входять:
Словенія Латвія Іспанія Люксембург Швеція Швейцарія Мальта Голландія Греція Німеччина Австрія Бельгія Чеська республіка Данія Естонія Франція Фінляндія Норвегія Польща Словаччина Словенія Ліхтенштейн Литва Португалія Угорщина Болгарія Румунія Хорватія Кіпр Чорногорія

Автобусные туры
Як грамотно підібрати автобусний тур?

 

Наша кваліфікована команда TURNE-M завжди готові запропонувати Вам послуги професійного підбору путівок. Ми підберемо список країн і маршрут, від якого ви будете в захваті. У нас на сайті ви можете підібрати не тільки автобусні тури по Європі, а й безліч інших турів. </ p > Для грамотного підбору нам знадобитися лише небагато інформації від вас, а саме: </ p> Вам слід визначитися з бажаною країною або декількома, які ви хотіли б відвідати. Також слід вибрати приблизну дату, коли ви хотіли б відправитися в подорож. Важливою частиною підбору також є те, скільки днів ви готові провести за кордоном, від цього буде залежати тривалість туру. </ P> З нами виїзд завжди зручний і комфортний.