fbpx

Лабіринт замку Лонгліт

  • -

Лабіринт замку Лонгліт

Рубрики :Новини , Цікаве

Графство Уїлтшир розташовується на півдні Англії. Тут знаходиться виконаний в стилі Ренесансу середньовічний замок Лонгліт. Його головною визначною пам’яткою є найдовший в світі зелений лабіринт Longleat Hedge Maze, загальна площа якого становить 0,6 гектар, а протяжність заплутаного маршруту – 2,72 км.

 

 

Замок Лонгліт був побудований в 1570-му році і став одним з найперших зразків англійської замкової архітектури в стилі Ренесанс. Навколо замку був розбитий гарний зелений парк, де вже в 1970-му році був створений об’ємний зелений лабіринт з 16 000 ідеально вистрижених тисовий чагарників. Автором найбільшого в світі зеленого лабіринту став ландшафтний дизайнер Грег Брайт.

Якщо ви зважилися зайти в лабіринт замку Лонгліт, то будьте готові до того, що пройти його буде зовсім нелегко. Щоб допомогти в подоланні складного  маршруту в 2,72 км, зелений лабіринт був зроблений тривимірним. На його особливо складних ділянках шляху є спеціальні містки, піднявшись на які можна зрозуміти, де саме ви знаходитеся в даний момент. Всього в лабіринті замку Лонгліт встановлено шість піднімаються над Тисів чагарниками мостів.

Сучасний англійський замок Лонгліт є приватною власністю, але, починаючи з 1949-го року, він був відкритий для відвідування туристами.