fbpx

Найкрасивіше місце Країни Басків: Сан-Хуан-де-Гастелугаче

  • -

Найкрасивіше місце Країни Басків: Сан-Хуан-де-Гастелугаче

Рубрики :Новини

Баскське узбережжя гіпнотизує, зачаровує, зачаровує, манить … в загальному, суцільна магія і чаклунство чистої води. Ні, краще так: суцільна магія у води. Встояти неможливо! Та й нерозумно було б опиратися чарам цього зеленого раю. Північний іспанська берег не тільки закарбується на безлічі фотографій, залишиться в пам’яті, але і назавжди завоює частинку вашого серця.

Назва острова, Гастелугаче, перекладається з баскського як «замок на скелі». Згідно з легендою, на острові побував сам Іоанн Хреститель. Зійшовши на берег в Бермео, Святий, переслідуючи диявола, досяг острова в три гігантських кроку, і там наздогнав таки нечистого. Кажуть, що під час погоні Іоанн залишив кілька слідів. Вам навіть можуть пред’явити один з них прямо тут, на острові. А щоб не виникло ніяких сумнівів, відбиток ноги підписаний «San Juan». На цьому віра в чудеса не закінчується. Моряки в негоду обіцяли віддячити Святого, в разі благополучного повернення додому. Болящі і бездітні піднімалися до каплиці, щоб помолитися і попросити одужання або потомства, не забувши при цьому вдарити в дзвін. Сюди також приходили страждають від головних болів. Щоб позбутися від недуги, вони залишали в каплиці щось пов’язане з головою: чоловіки – бере, а жінки – шпильку для волосся. Навіть ті, кому приснився поганий сон або кошмар, відвідували це місце, щоб попросити Святого Іоанна прогнати все те погане, що вони побачили уві сні. В наші дні вважається, що потрібно загадати бажання і три рази вдарити в дзвін. Але, увага, одне відвідування – одне бажання, інакше даремно ходили.

Сан-Хуан-де-Гастелугаче пов’язують і з загадковими тамплієрами – кажуть, що там був належний їм монастир, але ніяких документальних свідчень цьому немає. Ще ходили чутки, що за часів звірств інквізиції в цих місцях в печерах під каплицею тримали в ув’язненні звинувачених в чаклунстві і віровідступництво.

Побувати в Країні Басків і не побачити Сан-Хуан-де-Гастелугаче – прикре упущення. Туристична агенція Турне-М з радістю організує для Вас незабутню екскурсію по найкрасивіших місцях баскського узбережжя, в ході якої Ви зможете не тільки насолодитися фантастичними пейзажами, а й доторкнутися до історії і традицій цього чарівного і зовсім неіспанского куточка Іспанії.