fbpx

Пенсіонерка живе на круїзному лайнері 8 років

  • -

Пенсіонерка живе на круїзному лайнері 8 років

Рубрики :Новини , Цікаве

Життя на кораблі може здаватися кошмаром, але тільки не для 87-річної американської пенсіонерки Лі Вахтсеттер. Вона витратила всі свої заощадження і продала все своє майно для того, щоб хоча б на старості років пожити щасливим життям і виконати всі свої мрії!
Останні вісім років ця жінка живе на круїзному лайнері Crystal Serenity. Для Вахтсеттер це непросте рішення. Вона продала свій будинок у Флориді для того, щоб провести залишок життя в одному безперервному подорожі.

В інтерв’ю USA Today вона розповіла, що завжди любила круїзи. На перший з них вона потрапила в 1962 році. Зараз вона продовжує своє 283-е подорож.

original
Чи витрачає $ 164 тис. На рік для того, щоб продовжувати жити тим життям, яким живе на пенсії. За ці гроші вона живе в окремій каюті класу люкс, пробує всі страви у всіх ресторанах на судні і займається бальними танцями вечорами.
Вона частий гість званих вечерь і коктейльних вечірок. На кораблі вона ходить в кінотеатри, на лекції і бере участь у всіх запропонованих безкоштовних розвагах.
«Члени екіпажу прогинаються, щоб я завжди залишалася щаслива. Деякі з них вже стали мені як сім’я. Якщо у них немає того, чого я хочу, то вони шукають це. Навіть якщо для цього їм доведеться витратити весь час на землі під час зупинки. Ще ніхто так уважно до мене не ставився », – розповідає Лі.

original (2)

Вахтсеттер звуть на судні не інакше як «Мама Лі».
Блогер Пенні Хо, яка зустріла цю жінку під час італійського круїзу в 2011 році, говорить, що вона перший в світі людина, яка показала їй, що це значить – насолоджуватися життям.

Крім того, ця бабуся розповідає, що вона побувала за життя більш ніж у сотні країн – як європейських, так і азіатських. Улюблений її місто для прогулянок – Стамбул.