fbpx

Топ-10 країн для подорожей у 2018 році

горящие туры одесса

Топ-10 країн для подорожей у 2018 році

Рубрики :Новини , Цікаве

Названо 10 кращих країн для подорожей у 2018 році

Путівник Lonely Planet опублікував список країн, рекомендованих для відвідування в наступному році.

Щорічно в жовтні експерти популярного тревел-видання Lonely Planet складають рейтинг туристичних напрямків, які будуть особливо привабливі в наступному році.


1. На першому місці виявилася  Канада , яка в 2017 році святкуватиме 150-річчя своєї незалежності. З цього приводу по всій країні заплановані фестивалі, концерти та інші заходи, які можуть зацікавити туристів. Крім того, Канада славиться природними пам’ятками та гірськолижними курортами.

 

2. На друге місце фахівці видання поставили Колумбію , яка поєднує в собі багату культурну спадщину, красу природи і гостинність місцевих жителів. Також увагу до країни в наступному році буде прикута через приїзд Папи Римського.

 

3. Трійку лідерів замикає & nbsp; Фінляндія . У 2017 році держава відзначатиме 100-річний ювілей незалежності численними фестивалями і виставками.

 

4. Четверте місце рейтингу дісталося & nbsp; Домінікані . Експерти радять встигнути помилуватися первозданною природою країни до того, як в 2018 році там буде побудована величезна мережа курортів. Також цей напрямок популярно серед дайверів.

 

5. Далі в списку Непал . Lonely Planet пропонують відвідати країну, яка зазнала великих збитків через землетрус 2015 року, і таким чином підтримати її економіку. Крім того, унікальна культура, традиції і гімалайські пейзажі цього маленького високогірного держави не залишать байдужим жодного туриста.

 

6. На Бермудських островах в наступному році пройде Кубок Америки, тому заплановано багато розважальних заходів. Любителів ж пляжного відпочинку порадує приємний м’який клімат країни і незліченні пляжі з блідо-рожевим піском.

 

7. Сьоме місце займає Монголія , яка в останні роки витрачає величезні суми на розвиток туризму. У 2017 році в столиці країни Улан-Баторі буде відкритий новий аеропорт і величезний комплекс відпочинку Шангрі-Ла. Експерти радять мандрівникам звернути увагу також на природні краси Монголії і обов’язково відвідати національний парк Горхи-Терелдж.

 

8. У наступному році Оман  порадує туристів новим футуристичним парком для сімейного відпочинку Majarat, будівництво якого обійшлося країні в $ & nbsp; 120 млн.

 

9. Колись одна з найбільш закритих країн  М’янма  (раніше – Бірма) сьогодні із задоволенням приймає гостей, чому сприяє новий уряд, обраний в 2016 році. Експерти Lonely Planet називають її справжнім «порталом в часі і просторі»: життя тут протікає розмірено і сонно під дзвін монастирських дзвонів і чернечі співи.

 

10. Рейтинг закриває одна з найбільш екзотичних країн світу – Ефіопія . Тут все по-іншому: у ефіопів свій календар, в якому 13 місяців, своя манера письма, своя церква і навіть свій до