fbpx

ТОП-10 ТОРГОВИХ ВУЛИЦЬ У СВІТІ

ТОП-10 ТОРГОВИХ ВУЛИЦЬ У СВІТІ

Рубрики :Новини , ЦікавеБагато мандрівників, іноземних чи вітчизняних часто роблять покупки на своєму маршруті, і багато хто з них приїжджає не тільки за сувенірами. Мода, ювелірні вироби та багато інших предметів розкоші часто виявляються в списку. Пропонуємо Вам невеликий огляд найбільш важливих і знакових вулиць для шопінг-туризму.

Ріджент-стріт, Лондон

Ріджент-стріт в Лондоні менше, ніж Оксфорд-стріт, його безпосередній конкурент, але, на відміну від нього, Ріджент-стріт була заснована з метою стати комерційною вулицею. Більш елегантна і ексклюзивна, архітектура вулиці – це ще один плюс.

Кольмаркт, Відень

Римляни перетворили це місце в одну з головних доріг, і через роки такі особистості, як Моцарт, Гайдн або Шопен, вибрали вулицю для свого проживання. Але, можливо, саме королівські придворні ювеліри жили тут, що зробило Кольмаркт найбільш ексклюзивною вулицею в столиці Австрії. Прогулянка уздовж яскравих вітрин Тіффані або Шопард або серед австрійських магазинів, таких як Гаднер або Шуллін, з видом на купол палацу Хофбург – це незабутнє видовище.

Орчард Роуд, Сінгапур

Хотіли б ви потрапити в один з найбільших торгових центрів у світі, з площею більш ніж 800 000 квадратних метрів? Це те, що ви можете зробити на Орчард-роуд, найбільшому проспекті столиці, який обміняв свої плантації орхідей (звідси і назва) на ексклюзивний сад, присвячений моді, з більш ніж 5000 закладів. Тут скульптури і скляні фасади створюють яскраву атмосферу, а ветеранські торгові центри, такі як Tangs, ділять дорогу з новачками, такими як ION Orchard, футуристичний район з художньою галереєю.

Нанкін-роуд, Шанхай

Одна з найбільших торгових вулиць у світі – Nanjing Road, великий торговий рай, що починається в центрі Шанхая, що тягнеться зі сходу на захід. Яскрава і насичена історія цього китайського міста, здається, знаходиться на його 6,340 квадратних кілометрах, від комунізму і культурної революції до декадентської екзотики, в якій країна жила в 1920-х роках, – періоди, які ви зможете відвідати, спостерігаючи за неоновим світловим шоу. Розділений на дві частини, схід і захід (остання фокусується на найрозкішнішої стороні), комерційний каталог цієї дороги практично нескінченний, і ви можете навіть увійти в підроблений ринок – з точними копіями – щоб знайти справжній шовк або фарфор, або новинки Версаче. І весь цей час сусіди практикують тайцзи.

Гандзя, Токіо

Крім того, що Гандзя є одним із найбільш упізнаваних місць на планеті, одна з найрозкішніших вулиць Токіо доповнюється деякими японськими особливостями, такими як магазини, що спеціалізуються на міських субкультурах: любителі аніме, готична Лоліта і т.д. і все, що ви можете собі уявити про майбутнє електроніки. Будинки, спроектовані такими архітекторами, як Ренцо Піано (відповідальний за флагман Maison Hermès) або Kume Sekkei (фірмове будівлю GAP), також додають гламуру цього космополітичному сусідству.

Віа Монтенаполеоне, Мілан

На північному сході Мілана маєтки Монтенаполеоне (або Монте Напо, для тих, хто з ним знайомий) часто відвідували такі фігури, як Верді (кажуть, що він написав «Набукко», свою знамениту оперу в цій області) і Наполеона. Сам, від якого місце бере своє ім’я. Але ця елегантна італійська дорога сьогодні є основою Quadrilatero della Moda, модного району, де навіть продавці магазинів виглядають як моделі.
 
  Родео Драйв, Лос-Анджелес

Той, хто знайомий зі знаменитим фільмом Джулії Робертс «Красуня», знає цю вулицю, де проживають Джорджіо Беверлі-Хіллз і Гуччі. Це торгова вулиця, яка так любить моду, що у неї навіть є своя прогулянкова дорога з бронзовими табличками, Алея стилю, шанування гуру моди.
 
  Єлисейські поля, Париж

Історичну спадщину видно на вулиці, де можна знайти все: від політичних промов до спортивних змагань (Тур де Франс закінчується тут). Але якщо Єлисейські поля чимось славляться, то це своїми торговими марафонами. У двокілометровій прогулянці, яка відокремлює Площа Згоди від Тріумфальної Арки, ви можете знайти великі провідні магазини, такі як Louis Vuitton або Tiffany & Co., а також інші знакові заклади, в тому числі Cartier, Dior, Gucci, Valentino, або навіть Ferrari, який вибрав це місце для свого бутіка. Крім того, вулиця робить покупки зручними: безкоштовний Wi-Fi, і вулиця стає пішохідною зоною кожної першої неділі місяця.
 
 Мёндон, Сеул

За словами виробників косметики, корейські жінки витрачають на макіяж удвічі більше, ніж увесь інший світ. З цими цифрами не дивно бачити, що Myeongdong, великий комерційний район південнокорейської столиці, є раєм салонів краси. Поруч з більш західним середовищем в Каннам, іншому комерційному районі, тут багато розваг, а найвідоміші магазини розміщують музеї, історичні будівлі та архітектурні перлини на службі цієї безумовної любові до краси.
 
  Банхофштрассе, Цюріх

Можливо, його буквальний переклад, «вулиця залізничного вокзалу», не дає уявлення про виняткові розкоші, які можна знайти на 1,4 км Банхофштрассе. Однак цей комерційний проспект зазвичай очолює рейтинг найдорожчих торгових вулиць світу. З моменту своєї появи (ще в 1864 році, коли міські укріплення були знесені), він пропонує елегантну прогулянку від центрального вокзалу до озера, зупиняючись на двох найбільших берегах країни, чудовій кондитерській – Sprüngli – і, звичайно, доступ до всіх основних модних і ювелірних закладів.