fbpx

InterContinental відкриє 5 * готель у Львові

  • -

InterContinental відкриє 5 * готель у Львові

Рубрики :Новини , Цікаве

Вже з 2017 року після реконструкції львівський “Гранд-готель” на проспекті Свободи став називатися Crowne Plaza Lviv. Один з його номерів обладнають під музей Леопольда фон Захер-Мазоха.

 

Протокол про наміри підписали в Львівській міськраді власник “Гранд Готелю” Григорій Козловський і віце-президент міжнародної мережі InterContinental Hotels Group Арон Лібінсон.

“Гранд-готель” вважається одним з найстаріших готелів Львова, гостей він брав ще з 1893 р Був приватизований в 1990 р За час незалежності пережив кілька реконструкцій і змін власників.

В ході останньої реконструкції, яка стартувала в 2014-му, кількість кімнат збільшилася вдвічі, з 63 до 120. До реконструкції “Гранд-готель” позиціонувався як чотиризірковий, тепер же він відкриється під новим міжнародним брендом як Grand Hotel Crowne Plaza Lviv і буде п’ятизірковим.

Однак поки ціна номера не сильно зміниться. “Мінімальна ціна – від 100 доларів, це всього лише на 10% вище за найвищу нинішнього тарифу у львівських готелях”, – повідомив власник “Гранд Готелю” Григорій Козловський.

Міжнародних операторів вдалося переконати і в доцільності реалізації ідеї з музеєм Захер-Мазоха. Це було принциповим моментом переговорів між власником будівлі і готельним оператором, адже в цій будівлі і народився скандальний письменник. Його батько очолював жандармерію, що розміщувалася тут.

Власник будівлі, Григорій Козловський, відводить під музей Захер-Мазоха один з номерів класу люкс. Також в новому готелі запланована спа-зона, басейн, зал для казино, три кімнати для переговорів. Персонал вже набирається і буде проходити навчання в готелях мережі за кордоном.

“Ми відкриємося 1 вересня 2017 року», – пообіцяв Козловський.

“Це важливий момент для туристичної галузі Львова. П’ятизірковий готель під управлінням міжнародного бренду відкриється в самому центрі міста”, – прокоментував керуючий партнер компанії ArtBuild Hotel Group Олексій Євченко.

Він нагадав, що зараз у Львові представлені тільки дві міжнародні мережі: Ramada Lviv відкрили до Євро-2012 на в’їзді в місто (ціна стандарту від 800 грн.), А Ibis Styles Lviv Center (Accorhotels) розпочала роботу в грудні минулого року (стандарт від тисячу сто вісімдесят одна грн.). Обидва готелі позиціонуються як тризіркові.

Що стосується інших проектів InterContinental Hotels Group в Україні, озвучених раніше, то їх доля зараз під великим питанням. У столиці чотиризірковий готель під брендом Crowne Plaza намір відкрити до Євро-2012 як частина комплексу ІТТ-Plaza.

“Зараз цей проект заморожений, як і багато інших від міжнародних брендів. Візуально Marriott у Золотих Воріт і Aloft на Лесі Українки виглядають практично готовими, але роботи там завмерли. Та й немає попиту зараз в столиці на нові чотирьох-п’ятизіркових готелів”, – запевнив Євченко.

Малоймовірним з точки зору експерта є і поява найближчим часом нових об’єктів під управлінням міжнародних готельних операторів і в Одесі.

“Занадто довго там розглядають проекти”, – прокоментував Євченко.